Nadwrażliwość jelitowa u psa

Chcesz mieć swojego zwierzaka? Zwykle ludzie decydują się na psy typu golden retriever czy labrador. Jednak dla tych, którzy nie mają za wiele przestrzeni w mieszkaniu, a do tego mieszkają w mieście, to nie jest zbyt dobry wybór. Dlatego jest dla nich inne rozwiązanie. W tym wypadku jest to mały pies typu york lub maltańczyk. Nie będziemy z nim mieć tyle problemów co z dużym psem, ponieważ są one w miarę spokojne, nie bałaganią, a co najlepsze uwielbiają pieszczoty. Jeśli chcesz mieć pupilka, to musisz wiedzieć skąd go wziąć. Możesz oczywiście kupić zwierzaka takiej rasy jak Ci się podoba, ale to jest nie tylko wysoki koszt, ponieważ zwykle są to zwierzaki z rodowodem, ale także więcej kłopotów, ponieważ niekiedy rasy mają genetyczne problemy zdrowotne.

Znacznie lepszym pomysłem będzie adopcja pieska. W schroniskach mamy mnóstwo opuszczonych zwierząt, które czekają na prawdziwego właściciela, który zapewni im odpowiednią dawkę miłości. Warto jednak znać co nieco przeszłość naszego przyszłego przyjaciela. Jeśli okaże się , że ma on problemy z jelitami, ponieważ był źle karmiony, to musisz nabyć informacje jak takiego psa nie tylko leczyć, ale Także chronić przed rozwijająca się chorobą. Oczywiści najlepszym pomysłem jest wybranie się do weterynarza ze zwierzakiem zaleci on leczeniem oraz odpowiednią dietę.

Wybór karmy - ANIMONDA Integra Sensitive smak: indyk z ryżem
Musisz wybrać dla swojego pupil taką karmę, która pomoże rozwiązać jego problemy zdrowotne. Musi ona mieć więc doskonały skład oraz dobrze dobrane składniki. Powinieneś w takim razie przyjrzeć się produktom ANIMONDA Integra Sensitive. Jest to karma, której formuła została socjalnie zaprojektowana dla zwierzaków, które mają problemy z nietolerancją pokarmową lub alergią na niektóre produkty. Coraz częściej do lekarz weterynarii tafia psy u których występuje biegunka, wymioty, zamiany skórne czy zaparcia. Najczęściej wynika to ze złej reakcji organizmu na białko oraz węglowodany. Dlatego ważną role pełni odpowiednio skomponowana dieta. Dlatego też , stworzona została karma ANIMONDA. Mięso z indyka w niej zawarte jest lekkostrawne, a węglowodany wysokochłonne pochodzące z ryżu. Dieta jest więc delikatna i nie alergizuje. Jest także dobrze tolerowana przez psy z dolegliwościami jelitowymi ze względu na niska ilość białek. W karmie znajdują się także kwasy tłuszczowe nienasycone, które są odpowiedzialne za walkę z alergią oraz wczesne zapobieganie jej nawrotom. Wszelkie składniki są tak dobrane, aby w żaden sposób nie powodowały reakcji alergicznych. Karma nie zawiera żadnych konserwantów, barwników ani sztucznych wspomagaczy smakowych, ponieważ stworzona została z naturalnych składników. 

 

Zobacz także

Zła dieta u kota - jaki ma wpływ na jelita ?

Każdy z nas potrzebuje mieć przyjaciela. Nie każdy jednak go posiada. Jeżeli nie mamy drugiego człowieka z...

Czytaj dalej

Nadwrażliwość jelitowa u psa

Chcesz mieć swojego zwierzaka? Zwykle ludzie decydują się na psy typu golden retriever czy labrador. Jednak dla...

Czytaj dalej