Karma dla kota z alergią pokarmową - HILL'S Feline

Chcesz przygarnąć zwierzę ze schroniska? Jeśli tak, to musisz mu stworzyć odpowiednie warunki. Jeśli nigdy nie miałeś zwierzaka, to nie zaczynaj od psa. Wymaga on opieki, spacerów, tresury oraz cierpliwości w niektórych przypadkach. Dlatego lepszym wyborem na początek jest kot. Jeśli mieszkasz w bloku, to kot nie będzie miał mało miejsca, ponieważ zwykle wylegują się one na kanapie. Jeśli więc szukasz towarzysza, którego będzie można przytulic , pogłaskać i porozpieszczać, to kot będzie doskonały. Jak wybierać kotka? Jeśli chcesz się z kotem bawić i sam go uczyć manier, to lepszy będzie maluch. Jest on pełen energii i chęci do psot. Jeśli chcesz już zrównoważonego i spokojnego kota, to postaw na dorosłego osobnika.
W schronisku, postaraj się zorientować, co kot dostawał jeść. Jeżeli dotarł on tam niedawno, to niestety nie da się tego ustalić, ale mimo wszystko można się spytać. Dlaczego to tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że nieodpowiednia dieta u kota, może się skończyć chorobami. Może to być biegunka, wrażliwość skórna lub układu pokarmowego, świąd czy łuszczenie naskórka. Jeśli okaże się , że kociak, którego wybraliśmy ma takie dolegliwości, musimy mu zapewnić odpowiednią karmę.

HILL'S Feline d/d Dziczyzna i Groszek – puszka
Jest to karma, która specjalnie zaprojektowana została dla kotów, które ma problemy z wrażliwością skórną i układem pokarmowym. Przyczyną takiego stanu jest nieodpowiednia dieta oraz podawanie kotu produktów , które są nietolerowane. Na szczęście, takie choroby możemy leczyć w domu. Wystarczy tylko podać odpowiednią karmę jak np. HILL'S Feline d/d. Jest to karma zawierające same odżywcze substancje potrzebne naszemu zwierzakowi. Bogata w witaminy, minerały, a wszytko to potwierdzone w badaniach na działanie antyalergiczne. Dzięki ograniczonej ilości składników pokarmowych, a także zwartość doskonałej jakości białka zwierzęcego, posiłek jest lekkostrawny i delikatny dla chorego zwierzęcia. Witaminy C i E zawarte w karmie są odpowiedzialne za jak najlepsze działanie układu immunologicznego co naszemu pupilowi gwarantuje długotrwałe zdrowie. Zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 uwalnia skórę od alergii i sprawia, że sierść jest piękna i lśniąca. Jest to pyszna mieszanka mięsa z dzika oraz groszku, która nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, konserwantów oraz barwników. 

 

Zobacz także

Zła dieta u kota - jaki ma wpływ na jelita ?

Każdy z nas potrzebuje mieć przyjaciela. Nie każdy jednak go posiada. Jeżeli nie mamy drugiego człowieka z...

Czytaj dalej

Nadwrażliwość jelitowa u psa

Chcesz mieć swojego zwierzaka? Zwykle ludzie decydują się na psy typu golden retriever czy labrador. Jednak dla...

Czytaj dalej