HILL’S Feline l/d – karma dla kortów z dolegliwościami wątrobowymi

Lubisz koty? Skoro tak, to na pewno jednego lub więcej posiadasz. A może nie masz kota? W takim razie warto sobie takiego przyjaciela sprawić. Ale gdzie szukać? Najlepiej decydować się na małego kociaka. Takki maluch się przyczai i nie będzie wracał do miejsca z którego go wzięliśmy. Dorosły kot się tak nie przyzwyczai i możemy mieć z nim problemy. Skąd wziąć małego kociaka? Najlepiej od kogoś, komu akurat maluchy się urodziły. Jeśli tylko mamy okazję to warto, ponieważ zwykle jeśli kotków się rodzi za dużo, to czeka ich bardzo marny los. Inna opcja jest wzięcie kotków ze schroniska. Szczególnie na wiosnę są one podrzucane w pudłach i koszach. Dlatego, możemy takiego kotka przygarnąć. Nie tylko damy mu dom, ale także zrobimy miejsca na inne zwierzątko w schronisku, które może potrzebować pomocy.

Kot i dolegliwości
Jak wiesz kotki rosną bardzo szybko, a wiec nawet nie zauważysz kiedy stanie się dorosłym osobnikiem. Te koty, które zamieszkują wsie, bardzo często polują same, są pełne życia, lubią biegać i chodzić po drzewach. Zaś te, które wychowane są w mieście, wola spokój, kanapę i ciepło. Jednak w obu przypadkach może się okazać, że kot ma problemy z wątrobą. Wtedy, potrzebuje on nie tylko pomocy lekarza weterynarii, ale także odpowiedniego żywienia, które trzeba mu zapewnić aby utrzymać zdrowie pupila i dobre samopoczucie.

Karma w puszce HILL'S Feline l/d
Jest to karma mokra, specjalistyczna przeznaczona dla kotów pomiędzy 1 a 6 rokiem życia. Wspiera ona działanie wątroby, która jest narządem pełniącym ważne życiodajne funkcje w organizmie. Wątroba usuwa substancje toksyczne z organizmu, a także magazynuje te odżywcze. Ma ona zdolność regeneracji oraz odbudowy. Dlatego, do tego procesu potrzebują odpowiednich witamin i minerałów. Możesz więc swojemu kotu zagwarantować długie i szczęśliwe życie , dzięki podawaniu mu zbilansowanej karmy. Składniki zawarte w HILL'S Feline l/d wspierają działanie wątroby oraz jej funkcje naprawcze. Karma zmniejsza obciążenie dla wątroby, dzięki czemu szybciej się, ona regeneruje, utrzymuje także odpowiedni poziom tłuszczów w wątrobie. Jet także odpowiedzialna za regulację niedoborów składników odżywczych , a witaminy E i C wspierają układ immunologiczny. Jeśli twój kot ma alergię , to nie będziesz musiał się obawiać, ponieważ kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 uwalniają skórę od alergii i sprawiają , że sierść jest lśniąca i gładka. 

 

Zobacz także

Zła dieta u kota - jaki ma wpływ na jelita ?

Każdy z nas potrzebuje mieć przyjaciela. Nie każdy jednak go posiada. Jeżeli nie mamy drugiego człowieka z...

Czytaj dalej

Nadwrażliwość jelitowa u psa

Chcesz mieć swojego zwierzaka? Zwykle ludzie decydują się na psy typu golden retriever czy labrador. Jednak dla...

Czytaj dalej