BEST CHOICE Cat Intestinal Diet czy HILL'S Feline l/d ?

Masz swojego kota? Jeśli tak, to na pewno bardzo go kochasz. Są to zwierzaki, które potrafią być dzikie, szalone i zawarowane lub też ułożone spokojne i kochające pieszczoty. To jaki kociak będzie nasz, zależy od tego jak go wychowamy za kociaka. Niekiedy jednak nie mamy na to wpływu, ponieważ koty mają tak jak ludzie bardzo różne charaktery. Jeśli mieszasz na wsi, to kot jest na pewno rozbrykany, ponieważ ma mnóstwo miejsca do szaleństw i zabaw. Może łapać myszy i biegać za ptakami czy bawić się z psem. Jednak w takim przypadku rzadko zdarza się porozumienie i częściej psy gonią koty i mogą je zagryźć więc takich sytuacji lepiej unikać i chronić przed nimi kota.
A co z kotkami miastowymi? One są zwykle leniwe, powolne i kochają przytulanie i głaskanie. Nie mają jak złapać myszy, ponieważ zwykle siedzą w mieszkaniu i śpią na kanapie. Jedzą znacznie więcej niż się ruszają. Jednak takie koty nie są dzikie i można z nimi spać, a niekiedy nawet je kąpać. Takie koty są także prowadzone do weterynarzy. Niekiedy na wizytach okazuje się, że kot ma dolegliwości wątrobowe. Co w takiej sytuacji zrobić? Przede wszystkim musimy mu podać odpowiednia karmę, która pomoże zwalczyć dolegliwości i dostarczy odpowiednich witamin. Sprawdź , która karma z poniższych będzie najlepsza dla Twojego kota.

BEST CHOICE Cat Intestinal Diet
Est to lekkostrawna i sucha karma dla pupili, które mają problemy trawienne. Składa się ona głównie z ryżu, mączki i tłuszczo drobiowego, mąki ziemniaczanej oraz witamin. Karma jest doskonała dla kotów z dolegliwościami wątrobowymi. Kotu będzie smakować , a dzięki zawartości kwasów omega 3 i 6, linolowych, białek oraz innych witamin kot będzie pełen energii do życia i chętny do zabaw.


HILL'S Feline l/d
Jest karma specjalistyczną dla kotów od 1 do 6 roku życia. Wspiera ona działanie wątroby Twojego kota, która jest narządem odpowiedzialnym za wiele życiowych funkcji. Jej zadaniem jest usuwanie toksyn z organizmu i magazynowanie składników odżywczych. Bardzo dobrze się regeneruje i naprawia , a odpowiednie odżywianie bardzo wspiera te procesy. Dlatego warto kupić swojemu kotu odpowiednią karmę, która będzie dostarczać substancji odpowiedzialnych za dobre funkcjonowanie wątroby. HILL'S Feline ma doskonałą formułę witamin najwyższej jakości oraz składników które wspierają wątrobę w przypadku niewydolności. Codziennie jedząc karmę kot będzie cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. 

 

Zobacz także

Zła dieta u kota - jaki ma wpływ na jelita ?

Każdy z nas potrzebuje mieć przyjaciela. Nie każdy jednak go posiada. Jeżeli nie mamy drugiego człowieka z...

Czytaj dalej

Nadwrażliwość jelitowa u psa

Chcesz mieć swojego zwierzaka? Zwykle ludzie decydują się na psy typu golden retriever czy labrador. Jednak dla...

Czytaj dalej